Posted by admin On May - 7 - 2018 Comments Off on Co możemy robić interesującego w długie weekendy?
Co możemy robić interesującego w długie weekendy?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Co możemy robić ciekawego w długie weekendy?

Długie weekendy to doskonałe rozwiązanie – przecież jeżeli sprawnie podejdziemy do tego tematu, możliwe, iż będziemy mieli przykładowo 5 dni wolnego. Oczywiście zbyt długie weekendy nie są dobre, nie powinny być również być zbyt – ciągle Polska jest krajem na dorobku, lecz z pewnością wypoczynek każdemu pracującemu się należy. Jednakże nie jest powiedziane, że trzeba koniecznie siedzieć w dłuższy weekend we własnym domu, ogródku bądź na działce. To takie schematyczne… Dużo lepszym pomysłem może być wycieczka za granicę. Choćby wycieczka do Rygi, Paryża bądź Rzymu.

Każdego roku, szczególnie wycieczki last minute, są w czasie długiego weekendu sprzedawane praktycznie tak szybko jak świeże bułeczki. To bardzo dobrze, w końcu poznawanie innych krajów, ludzi, jedzenia, etc. jest niezmiernie wciągające, ale również rozwijające. Na zagraniczną wycieczkę można pojechać samemu, ew. z grupą bliskich, lecz również z biurami podróży. Z pewnością ta druga alternatywa jest tańsza. Przecież jeśli chcemy spędzić długi weekend w Lizbonie – przykładowo, sam dojazd to niemały koszt. Choć nie jest to regułą. Można powiedzieć, że oba rozwiązania mają wiele zalet.

Dla takich osób, które wolałyby jechać samochodem, a na dodatek nie mają wiele czasu i pieniędzy, można polecić zwiedzanie naszego kraju. W końcu choćby Toruń to miejsce, w którym można bardzo miło spędzić weekend. Ciekawe są także zamki, które pokazują burzliwą historię Polski. Dla osób, które nie przepadają za tłumami, kategorycznie można odradzić pobyt w Zakopanem. Zakopane to bardzo popularny kurort turystyczny, ale kiedy są długie weekendy, zimowa stolica Polski jest oblężona przez turystów – szczególnie tych z Warszawy.

Comments are closed.